הסדרים פנסיונים

מורכבות הטיפול בנושאים הפנסיונים של העובדים הלכה וגברה ניהול הסדר הפנסיוני מצריך מכם משאבים רבים ההולכים וגדלים עם דרישות הרגולציה 

אנו בספרטה קפיטל נותנים לכם המעסיקים שקט בזה שאנו מטפלים בכל הנדרש מיצירת הסכמים עבור חברות אל מול היצרנים השונים (חברות ביטוח ובתי השקעות) הכוללים הטבות בדמי ניהול וכיסויים ביטוחיים ומתן שירותי שיווק פנסיוני עבורך המעסיק ועובדיך.

השירותים שאנו מעניקים ללקוח העסקי כלולים:

  1. תפעול וסליקה על ידי גורם מתפעל תוך הפחתת עומס על מח' השכר של המעסיק בכל הנוגע לתפעול פנסיוני.
  2. יצירת הסדרים מול כלל הגופים המובילים במשק.
  3. ניהול גבייה וסליקה של פוליסות קיימות.


ליווי עובדי בארגון מרגע קליטתם ועד לסיום העסקה / יציאה לפרישה על ידי בעל רישיון. הליווי כולל פגישות תקופתיות עם העובדים לצורך מענה והתאמה של הכיסוי הביטוחים בכל תקופה נתונה.

מהו ניהול הסדרים פנסיוניים?

ריכוז כלל הצרכים של העובדים והמעסיק תחת קורת גג אחת העובדים מקבלים ליווי צמוד של אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום הפנסיוני והפיננסי ומעניקים להם סל שירותים איכותיים ומדיוק . 

התאמה אישית – מנהל ההסדרים הפנסיוניים ייפגש עם העובד לשיחה אישית במטרה ללמוד ולהכיר את הצרכים האישיים והמשפחתיים, תוך בדיקה מקיפה של התיק הפנסיוני שלו. לאחר ניתוח הנתונים תבנה הצעה מקצועית בהתאמה אישית של תוכניות פנסיה.

מקסום פוליסות – כחלק מניתוח הצרכים האישיים תגובש עבור העובד חוות דעת על השילוב בין מוצרים שונים של הביטוח הפנסיוני וכיצד למקסם את הזכויות הכספיות והפנסיוניות תוך התחשבות בניהול הסיכונים האישי והמשפחתי , כחלק מהניתוח המקצועית של התיק האישי יינתנו אפשרויות מעבר בין תוכניות הביטוח הפנסיוני (ניוד של כספי החיסכון הפנסיוני), תוך הענקת הסבר על היתרונות והחסרונות הן בטווח המיידי והן לטווח הארוך.

עבודה שוטפת – במהלך העבודה השוטפת אנו נדאג לעדכונים הנדרשים בתיק הביטוח הפנסיוני שהעובדים, בהתאם לשינויים במצב האישי או המשפחתי. בנוסף יסופק לעובדים עדכונים על תוכניות ביטוח פנסיוני חדשות שעשויות להתאים להם ולבני משפחותיהם.

חיסכון בעלויות – בתחילת ההתקשרות ותוך כדי אנו נערוך מכרזים בין הגופים הפנסיוניים ובתי ההשקעות במטרה להביא את המוצר הפנסיוני בעלויות הטובות ביותר ובתנאים הטובים ביותר להשגת הסדרי ביטוח פנסיוני קבוצתיים – בעלויות זולות יותר.

בקרה רציפה – במהלך ניהול הסדרים הפנסיוניים, מתבצעים חישובים והשוואות במטרה לאתר טעויות או חריגות במערך תשלומי הפנסיה שלך (תשלומי חסר או תשלומי יתר) ע"י המתפעל.
בכך קטנה האפשרות לגביית יתר או פיגורים בתשלומים.

לסיכום: ניהול הסדרים פנסיוניים מספק לעובד ולך כמעסיק את הפתרונות הפנסיוניים הטובים והמתאימים ביותר, בתנאים מיטביים – וגם בחיסכון כספי.

מנהל הסדרים פנסיוניים מייצג אותך כמעסיק מול העובדים ונותן להם את הפתרונות המיטביים אל מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות – כי העובדים הם הנכס החשוב ביותר בארגון 

הישארו מעודכנים

אנו בוחנים את מכלול הנכסים בצורה מקיפה ומקצועית ובונים את אסטרטגיית ההשקעה
המתאימה ביותר לצרכי הלקוח. בחינה שוטפת של תיק הנכסים יחד עם ניהול הסיכונים ובחינת המוצרים
נעשית באופן קפדני ע״י צוות מומחים.

אנו בעלי ניסיון ומומחיות רבה בתחום הפיננסים ומעניקים ליווי ופיקוח עבור לקוחותינו:

  1. בניית אסטרטגיית השקעות בהתאמה לצרכי התא המשפחתי.
  2. יישום התוכנית תוך בחינת העלויות והקפדה בבחירת מנהלי ההשקעות המטפלים בכספי לקוחותינו.
  3. כחלק מניהול המעקב אנו שולחים דוחות תקופתיים עם תמונת מצב עדכנית.
  4. ביצוע התאמות בתוכנית ע״פ שינויים בצרכי הלקוח והתאמת המוצרים למצב השוק ולרגולציה.
  5. אנו מקפידים בבחירת נותני השירות החיצוניים שאנו נעזרים בהם כגון:
    יועצי מס ורו״ח, ליווי משפטי, מעבר בן דורי, חשבונות נאמנות ועוד.

Sparta Capital

ספרטה מאמינה בראייה של כל אדם וצרכיו הפרטיים ומתאימה לו את החבילה המקצועית ביותר. ספרטה היא לא לכל אחד: לא מבטיחים תשואה, מבטיחים שימוש בידע הכי רחב שקיים בשוק והתאמה שלו לצרכים שלך. ספרטה מביאה ידע ומקצוענות שהיו בעבר שמורים ללקוחות מוסדיים ומנגישה אותה ללקוחותיה. לספרטה איכפת מהלקוח, הוא לא עוד תיק.

דילוג לתוכן